Tisk

Včelí úl 39x24 BVD - 3cm 3n

Sestava nástavkového úlu s 3 cm uteplením. Obsahuje dno dle vašeho výběru, dřevěné nebo plechové víko a 3 palubkové nástavky s česnovým uzávěrem dle vašeho výběru.

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 1002
3 068,0 Kč
bez DPH: 2 535,5 Kč
Materiál na víku
Latě a letáky
Dno úlu
Popis

Včelí nástavkový úl -  3 cm uteplený 39 x 24

oblíbená úlová sestava s celodřevěným nebo celozasíťovaným varroa dnem, plechovým či dřevěným víkem a 3 palubkovými nástavky, které jsou utepleny 3 cm silným polystyrenem. Tato sestava se hodí k chování včel na většině míst České republiky, převážně ji volí včelaři, kteří mají své včelnice na chladnějších místech. Úly rámkové míry 39x24 jsou v ČR nejpoužívanější, a lze k nim sehnat širokou škálu doplňků a včelařských potřeb, které každý úspěšný včelař potřebuje.

Vybírat můžete jak z celodřevěného jednoduchého dna, tak také profesionálního celozasíťovaného varroa dna, které je opatřeno pozinkovým pletivem, pod kterým je umístěn praktický umělohmotný šuplík, který může sloužit k přímému odběru měli. Víko úlu je buď nejjednodušší sololitové, nebo palubkové či plechové, přesně dle vašich požadavků. Palubkové nástavky, které jsou sbity palubkami zevnitř i vně, jsou pobíjeny dlouhými sponkami, které jsou dle našich zkušeností nejlepším spojovacím materiálem. Hmotnost kompletu je cca. 24 kg.

Bojujeme za kvalitu nástavků.

Všechny naše nástavky mají nyní kvalitní drážkový spoj na základním dřevěném rámu, který tvoří kostru nástavku. Na obrázku vidíte kostru nástavku bez polystyrenu a vrchní vrstvy palubek. Zpevněný rám tvoří kostru nástavku a nachází se uvnitř nástavku pod palubkami.

   

Už žádné rozpadlé nástavky z důvodu nekvalitních spojů na základním dřevěném rámu, jako to dělají jiní výrobci, kteří nabízí úly za podezřele nízké ceny.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

TOP