Tisk

Včelí úl 39x24 BVD 2 cm 1n

Sestava nástavkového úlu s 2 cm uteplením. Obsahuje dno dle vašeho výběru, dřevěné nebo plechové víko a 1 palubkovým nástavkem s česnovým uzávěrem dle vašeho výběru.
Včetně dopravy Kurýrní služba PPL v ceně 99,00 Kč
Cena: 1 187,0 Kč
bez DPH: 981,0 Kč
Latě a letáky
Dno úlu
Víko úlu
Barva česnového uzávěru
Dostupnost:
Kód zboží:  1104

Včelí nástavkový úl -  2 cm uteplený 39 x 24

oblíbená úlová sestava s celodřevěným nebo celozasíťovaným varroa dnem (včetně plastové vysunovací podložky), plechovým či dřevěným víkem a jedním palubkovým nástavkem, který je uteplen 2 cm silným polystyrenem. Tato sestava se hodí k chování včel na většině míst České republiky, poskytuje včelám dostatek prostoru a včelařovi dobrou kontrolu nad včelstvem. Úly rámkové míry 39x24 jsou v ČR nejpoužívanější, a lze k nim sehnat širokou škálu doplňků a včelařských potřeb, které každý úspěšný včelař potřebuje.

Vybírat můžete jak z celodřevěného jednoduchého dna, tak také profesionálního celozasíťovaného varroa dna, které je opatřeno pozinkovým pletivem, pod kterým je umístěn praktický umělohmotný šuplík, který může sloužit k přímému odběru měli. Víko úlu je buď nejjednodušší sololitové, nebo s OSB deskou či plechové, přesně dle vašich požadavků. Palubkové nástavky, které jsou sbity palubkami zevnitř i vně, jsou pobíjeny dlouhými sponkami, které jsou dle našich zkušeností nejlepším spojovacím materiálem. Hmotnost kompletu je cca. 12 kg.

Bojujeme za kvalitu nástavků.

Všechny naše nástavky mají nyní kvalitní drážkový spoj na základním dřevěném rámu, který tvoří kostru nástavku. Na obrázku vidíte kostru nástavku bez polystyrenu a vrchní vrstvy palubek. Zpevněný rám tvoří kostru nástavku a nachází se uvnitř nástavku pod palubkami.

   

Už žádné rozpadlé nástavky z důvodu nekvalitních spojů na základním dřevěném rámu, jako to dělají jiní výrobci, kteří nabízí úly za podezřele nízké ceny.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

TOP