Zpět na: Potřeby na rojení

Univerzální roják s větráním na 8 rámků - plast

830,0 Kč
bez DPH: 686,0 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 2323
Roják pro všechny včelaře, kteří potřebují usadit roj, transportovat včely, nebo převézt rámky. Plastová bedna je uzpůsobena pro transport 1 až 8 rámků. Univerzální rozměr pro více rámkových měr.

Univerzální roják na rámky s větráním - pro různé rámkové míry

Roják je vhodný i na přepravu včel, díky včelotěsným větracím otvorům. Ve víku je otvor pro umístění smyku. Obsahuje i praktický popruh a spony pro zajištění víka.

Roják na rámky pro všechny včelaře, kteří med vytáčí dále od úlů. Rojáček je uzpůsobena pro transport 1 až 8 rámků v hermeticky uzavřeném přepravním boxu, do kterého se Vám nedostanou včely. Nemusíte je tak neustále ometat a odhánět od již odvčelených rámků. Bedna je vyrobena z dezinfikovatelného a odolného plastu s certifikátem použití pro styk s potravinami a ochranou proti ÚV záření tak, aby Vás co nejméně zatěžovala a manipulace s ní byla co nejjednodušší. Bedna je vhodná na rámky různých rámkových měr. Nosníky na rámky lze posouvat a tak rámkovou míru upravit A B Z L aj. Nosníky jsou opatřeny výřezy 25-27 mm zabraňující sesmeknutí. Lze přepravovat 1-8 rámků. Bedna pro rámky. o rozměrech 24 až 30 cm x 23 cm nižších. Bedny jsou štosovatelné - úsporné na místo.

Odnosná bedna na rámky je vhodná pro rámky většiny rámkových měr. Posunutím hřebenových lišt můžeme přepravovat rámky, které se u nás používají a to šířky 370 mm, 390 mm, 420 mm, 425 mm, 448 mm. Horní loučka v oušku může být 25-27 mm s mezerníkem 10 mm. Výška bedny je 30 cm, hodí se tedy pro rámky výšky až 30 cm. Bedny jsou štosovatelné - úsporné na místo.

Legenda: A-1 Langstroth
A-2 B (krátké ouško 17mm)
A-3 Adamec
A-4 Čechoslovák

B-1 Langstroth
B-2 B (dlouhé ouško 22mm)
B-3 Velkopolská
B-4 Waršavská

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se