Zpět na: Úly Čechoslovák

Úl 37x30 Čechoslovák 1n

1 725,0 Kč
bez DPH: 1 425,6 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 1213
Sestava nástavkového úlu Čechoslovák s 2 cm uteplením. Obsahuje dno dle vašeho výběru, dřevěné nebo plechové víko a palubkový nástavek s česnovým uzávěrem dle vašeho výběru.
Materiál na víku
Latě a letáky
Dno úlu

Včelí nástavkový úl Čechoslovák 37x30 -  2 cm uteplený

oblíbená úlová sestava Čechoslovák s celodřevěným nebo celozasíťovaným varroa dnem, plechovým či dřevěným víkem a 3 palubkovými nástavky, které jsou utepleny 2 cm silným polystyrenem. Tato sestava se hodí k chování včel na většině míst České republiky, poskytuje včelám dostatek prostoru a včelařovi dobrou kontrolu nad včelstvem.

Vybírat můžete jak z celodřevěného jednoduchého dna, tak také profesionálního celozasíťovaného varroa dna, které je opatřeno pozinkovým pletivem, pod kterým je umístěn praktický umělohmotný šuplík, který může sloužit k přímému odběru měli. Víko úlu je buď nejjednodušší sololitové, nebo s OSB deskou či plechové, přesně dle vašich požadavků. Palubkové nástavky, které jsou sbity palubkami zevnitř i vně, jsou pobíjeny dlouhými sponkami, které jsou dle našich zkušeností nejlepším spojovacím materiálem. Hmotnost kompletu je cca. 15 kg.

Bojujeme za kvalitu nástavků.

Všechny naše nástavky mají nyní kvalitní drážkový spoj na základním dřevěném rámu, který tvoří kostru nástavku. Na obrázku vidíte kostru nástavku bez polystyrenu a vrchní vrstvy palubek. Zpevněný rám tvoří kostru nástavku a nachází se uvnitř nástavku pod palubkami.

   

Už žádné rozpadlé nástavky z důvodu nekvalitních spojů na základním dřevěném rámu, jako to dělají jiní výrobci, kteří nabízí úly za podezřele nízké ceny.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se