Včelařské potřeby

Vítejte na eshopu se včelařský potřebami, které Vám nabízí příjemný a pohodlný nákup z domova za nejlepší ceny na českém trhu. Nabízíme Vám vše, co včelař potřebuje ke včelaření. Všechny produkty lze jednoduše prohlížet, jsou k němu připojeny fotky a popisek. Zboží pro vás balíme a expedujeme každý den, objemnější zásilky jako úly či medomety pro Vás balíme na palety tak, aby se jim cestou k Vám nic nestalo. Včelařské potřeby pro Vás máme připraveno také v našich kamenných obchodech, kde si jej můžete kdykoliv prohlédnout a vyzkoušet. Nabízíme pouze prověřené včelařské potřeby od zavedených dodavatelů, přitom se ale snažíme držet nejnižší možné ceny včelařských potřeb. Včelaření není nejlevnějším koníčkem, což si uvědomujeme i my, protože sami včelaříme. Naše včelařské potřeby proto patří k nejlevnějším v zemi, o čemž se můžete sami přesvědčit nákupem v naší prodejně včelařských potřeb.

Včelaření je krásným koníčkem, který mnoho z nás naplňuje po celý život. Včelaření není jenom o získávání medu, řada z nás chová včely bez nároku na tuto "sladkou odměnu". Včelařením pomůžete přírodě ve vašem okolí, zvýšíte opylení rostlin v okolí až 5 km, zjistíte více o fungování a principech včelího společenství a dostanete se tak "k přírodě blíž". Včelařit se dá bez nutnosti investovat tisíce do včelařských potřeb. Lze si vystačit s málem. Základní včelařské potřeby, které budete potřebovat je určitě dobré si nakoupit, ostatní, dražší včelařské potřeby si lze vypůjčit od včelaře kolegy. Včelaři si vždy a rádi vycházeli vstříc, proto se nemusíte bát, že byste neměli v sezóně na čem vytáčet. Ve vašem spolku včelařů se určitě najde včelař, který Vám medomet, vařák na vosk nebo jinou včelařskou pomůcku na pár dnů rád zapujčí.

Včela na květuNejširší nabídka včelařských potřeb

Rádi bychom Vám přinášeli tradiční nástroje i nejnovější technologické pomůcky pro práci se včelami. Díky tomu Vám dnes nabízíme nejširší sortiment včelařských potřeb na českém trhu. Díky silné pozici na trhu máme většinu zboží skladem a naši zákazníci tak mají možnost nakoupit vše pohodlně na jednom místě. Navíc si mohou veškeré zboží prohlédnout na některé kamenné prodejně. V současné době Vám nabízíme více než 2000 typů včelařských potřeb pro každodenní použití. V našem Včelařském centru najdete opravdu vše, co byste kdy ke včelaření mohli potřebovat. Nabízíme základní včelařské potřeby, ale také moderní vybavení a technologie, na které je navíc možné získat včelařské dotace. Nabízíme kvalitní nástavkové včelí úly za rozumné ceny. Nabízíme také kompletní sortiment včelařských potřeb, které lze nakupovat na dotace. Můžete si u nás tak pořídit nový nerezový medomet, vařáky na vosk a další pomůcky, které jsou v poslední době díky dotacím stále více vyhledávány. Všechny námi nabízené včelařské potřeby jsou svoji kvalitou jedny z nejlepších na trhu. Ač to nejde úplně, snažíme se vyhnout pochybným dodavatelům, především z Polska. Většina našeho zboží a včelařských potřeb pochází z Německa či od domácích výrobců. Nástavkové úly pro nás pak vyrábí místní truhlářské dílny.

Navíc provozujeme jednu z největších včelařských podejen v zemi. Přímo v prodejně si můžete většinu zboží prohlédnout a vyzkoušet. Naše obsluha, která má se včelařením zkušenosti, Vám ráda poradí a pomůže s výběrem včelařských potřeb, které se budou hodit právě Vám. Máte také možnost si všechno vystavené zboží okamžitě koupit a odvést domů. Naše včelařská prodejna pro Vás navíc připravuje řadu akcí a slev na vybrané včelařské potřeby. Naše prodejna vykupuje včelí vosk a včelí med, za který nabízí a garantuje nejlepší cenu v ČR.

Naše vize ve včelařství

Naše společnost by českým včelařům chtěla nabídnout kompletní sortiment včelařských potřeb za nejnižší ceny na českém trhu. Sami dlouhá léta včelaříme a víme, co všechno dnešní včelař potřebuje. Rádi bychom českým a slovenským včelařům nabízeli jak nejlevnější pomůcky, tak i profesionální zboží, které upotřebí větší včelaři. Zkrátka pro Vás máme obchod se včelařskými potřebami, kde nakoupíte za české ceny a odnesete si domů kvalitní produkt, který Vám bude dlouho a dobře sloužit.

Včelařské potřebyVčelařství je záslužná činnost člověka, která ho spojuje s přírodou a nabízí mu možnost se vymanit z každodenního shonu. Práce se včelami je ideální relax, při kterém si odpočinete, zároveň uděláte něco pro sebe i přírodu, a navíc za to získáte sladkou odměnu v podobě medu. A právě pro Vás, kdo ještě nevčelaříte, ale včely Vám učarovali, nabízíme kompletní poradenství ohledně začátku včelaření. Máte tak možnost se poradit s dlouholetými včelaři, kteří Vám poradí a doporučí nejvhodnější včelařské potřeby.

Kompletní nabídka nástavkových úlů

Protože chceme uspokojit všechny včelaře, naše včelařské potřeby nabízí kompletní nabídku drtivé většiny nástavkových včelích úlů, které se v ČR používají. Dlouhá tradice včelařství má za následek spoustu rámkových měr, které se používají. Proto Vám nabízíme nejenom tradiční nástavkové úly 39x24 a úly Langstroth, ale nabízíme také ostatní typy jako jsou úly Tachov, Čechoslovák a Ležan. V nejbližší době chystáme také úly Optimal. K těmto úlům také nabízíme kompletní sortiment včelařských potřeb, včetně přířezů a mezistěn všech rámkových měr.

Dotace ve včelařství

Včely ve včelím úleNašim zákazníkům také poskytujeme kompletní poradenství s dotacemi. Každý z Vás má tak možnost na včelařské potřeby zakoupené v našem e-shopu získat dotace. Ty jsou dnes rozděleny na krajské a Evropské dotace ve včelařství. Pokud si s dotacemi nevíte rady, neváhejte a kontaktujte naše zaměstnance, kteří Vám ochotně poradí. Byla by šloda dotace na včelařské potřeby nevyužít! Nejvíce využívané jsou dotace na technickou pomoc, kterou může využít všichni včelaři bez omezení. Získají díky ní zpět až 50% nákladů na pořízení včelařských potřeb, což není nezanedbatelná částka.

Včelařství - koníček na celý život

O tom, že včelaření je krásný koníček snad nikdo nepochybuje. Chovem včel pomůžete nejenom okolí, spojíte se s přírodou a můžete ji přímo u vás doma sledovat. Sousedé Vám jistě také poděkují, nejenom za skvělý med, který od vás dostane, ale také za lepší sklizeň ze zahrádky, ke které vaše včely významně pomohli. Včelařství, to není sejný závazek jako když si pořídíte jiné zvíře. Včely se o sebe více či méně postarají sami, ke svému životu nepotřebují vaši přítomnost. Pokud byste jim nechali jejich med, pak se bez Vás obejdou úplně. Včelařit se dá doma, na chatě i na odlehlém místě, kam se dostanete jednou za 14 dnů. Včely nevyžadují naší každodenní pozornost, a ač by se to nemuselo zdát, není potřeba ani žádné speciální vybavení, stačí Vám pouze základní včelařské potřeby, abyste mohli začít včelařit.


TOP