Zpět na: Doplňky k úlům

Krabice na oddělky Langstroth - rozložená

130,0 Kč
bez DPH: 107,4 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 04251
Obal pro převoz oddělků (na rámkové míře Langstroth 2/3 a 3/4). Krabice je vyrobena z kvalitního dlouhovlákenného papíru, který snese i dlouhodobé provozování ve venkovním prostředí. Nakoupíte-li oddělky v těchto krabicích, nemusíte příliš spěchat s překládáním do úlu.

Krabice na oddělky Langstroth - rozložená

Obal pro převoz oddělků (na rámkové míře Langstroth 2/3 a 3/4). Krabice je vyrobena z kvalitního dlouhovlákenného papíru, který snese i dlouhodobé provozování ve venkovním prostředí. Nakoupíte-li oddělky v těchto krabicích, nemusíte příliš spěchat s překládáním do úlu. Je-li krabice zajištěna proti přímému styku s vodou, je díky své konstrukci schopna sloužit jako obydlí pro Vaše včelky i několik měsíců. Běžné klopové krabice jsou vyráběny z papíru s vysokým podílem recyklovaného papíru a takový materiál má výrazně kratší životnost i pevnost. Konstrukce nabízených krabic se zesílenými stěnami má navíc i výrazně lepší tepelně-izolační vlastnosti.

Právě v souvislosti s problematikou moru včelího plodu je papírová krabice ideálním a hygienickým způsobem, jak oddělky převézt a nepřevážet přitom např. použité úly.

Chovatelé ocení zejména to, že krabici je dostačující bez jakéhokoli dalšího náčiní a lepidla jen složit a to díky promyšlené konstrukci. V hlavní sezóně, kdy času není nazbyt a každá minuta je drahá, není nutné připevňování dřevěných lišt pro zavěšení rámků.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se